Onás

NTS - NONSTOP TRUCK SERVIS, s.r.o

Potřebujete rychle a spolehlivě opravit dodávku nebo kamion? Nebo potřebujete bezodkladně provést pravidelnou údržbu? Jste na správné adrese.

Vážení zákazníci, jsme velmi potěšeni, že jste zavítali na naše webové stránky a  pevně věříme, že naše nabídka i ceny plně uspokojí Vaše požadavky. V současné době se naše společnost orientuje na opravy nákladních vozidel, přívěsů a návěsů, dodávkových vozidel a prodej náhradních dílů. Firma působící na našem trhu již přes 15 let vznikla pod názvem NTS v roce 2000. Dříve známá jako SKANSERVIS. NTS - Nonstop Truck Servis s.r.o. patří do skupiny společností, které vlastní pan Milan Liška.  Těšíme se na mnoho příjemných obchodů s Vámi.

Společnost NTS přijme 2 automechaniky nákladních vozidel.

Práce u dynamicky se rozvíjející společnosti, na zahraničních vozidlech, návěsech a přívěsech, v příjemném pracovním kolektivu. Možnost zahraničních služebních cest. Práce ve směnném provozu. Výborné mzdové ohodnocení. Možnost nástupu ihned. Plný úvazek.
Kontakt: 604 298 790 p. Mašek

Společnost FOX CARGO s. r. o. přijme řidiče MKD. Bližší informace na tel. 605 221 951.

  • M. Liška s.r.o. - prodej vozidel Toyota, Subaru.
  • FOX CARGO s.r.o. - mezinárodní doprava
  • Společnost NTS - opravy nákladních a dodávkových vozů
  • Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Mohlo by vás zajímat

26. 10.. 2017

Mimo pracovní dobu volejte

NONSTOP telefon                                       603 280 481 

Pracovní doba

Odběr novinek
Počítadlo přístupů
222562