Onás

NTS - NONSTOP TRUCK SERVIS, s.r.o

Potřebujete rychle a spolehlivě opravit dodávku nebo kamion? Nebo potřebujete bezodkladně provést pravidelnou údržbu? Jste na správné adrese.

Vážení zákazníci, jsme velmi potěšeni, že jste zavítali na naše webové stránky a  pevně věříme, že naše nabídka i ceny plně uspokojí Vaše požadavky. V současné době se naše společnost orientuje na opravy nákladních vozidel, přívěsů a návěsů, dodávkových vozidel a prodej náhradních dílů. Firma působící na našem trhu již přes 15 let vznikla pod názvem NTS v roce 2000. Dříve známá jako SKANSERVIS. NTS - Nonstop Truck Servis s.r.o. patří do skupiny společností, které vlastní pan Milan Liška.  Těšíme se na mnoho příjemných obchodů s Vámi.

Společnost NTS přijme 2 automechaniky nákladních vozidel.

Práce u dynamicky se rozvíjející společnosti, na zahraničních vozidlech, návěsech a přívěsech, v příjemném pracovním kolektivu. Možnost zahraničních služebních cest. Práce ve směnném provozu. Výborné mzdové ohodnocení. Možnost nástupu ihned. Plný úvazek.
Kontakt: 604 298 790 p. Mašek

Společnost FOX CARGO s. r. o. přijme řidiče MKD. Bližší informace na tel. 605 221 951.

  • M. Liška s.r.o. - prodej vozidel Toyota, Subaru.
  • FOX CARGO s.r.o. - mezinárodní doprava
  • Společnost NTS - opravy nákladních a dodávkových vozů
  • Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Mohlo by vás zajímat

26. 10.. 2017

Mimo pracovní dobu volejte

NONSTOP telefon                                       603 280 481 

Pracovní doba

Počítadlo přístupů
239332